b8dde1

Find din lokale landbrugs- eller erhvervsassurandør

Vi har et landsdækkende team af erfarne  landbrugs- og erhvervsassurandører, som er klar til at tage en dialog omkring netop din virksomheds forsikringsbehov.

Mikkel Nielsen

Mikkel er eksamineret assurandør og har arbejdet med forsikring siden 1999. Han er gift og har 2 børn. Hans speciale er erhvervsforsikring.

Telefon: +45 41 77 51 14
E-post: mikkel.nielsen@gjensidige.dk
Centerplacering: A.C. Meyers Vænge 9, 2450 København SV

William Firouzi

William er eksamineret erhvervsassurandør og har været i forsikringsbranchen i flere år. Han bruger fritiden på familien og løbeture.

Telefon: +45 41 77 52 53
E-post: william.firouzi@gjensidige.dk
Centerplacering: A.C. Meyers Vænge 9, 2450 København SV

Johan Lemche

Johan er eksamineret erhvervsassurandør og har været i forsikringsbranchen siden 2000.

Ansvarsområdet er mellem og større erhvervsvirksomheder på Sjælland.

Telefon: +45 41 77 53 02
E-post:  Johan.lemche@gjensidige.dk
Centerplacering: A.C. Meyers Vænge 9, 2450 København SV

Kim Thomsen

Kim er eksamineret assurandør og har været i forsikringsbranchen siden 2000.

Fritiden bruger han bl.a. på sejlads og dykning. 

Telefon:+45 20 22 93 32
Mailadresse: kim.thomsen@gjensidige.dk
Centerplacering: A.C. Meyers Vænge 9, 2450 København SV

Jim Clemmensen

Jim er eksamineret erhvervsassurandør og har arbejdet i forsikringsbranchen siden 1981. 

Telefon:+45 24 87 09 49
Mailadresse:jim.clemmensen@gjensidige.dk
Centerplacering: A.C. Meyers Vænge 9, 2450 København SV

Ole V. Jensen

Ole er eksamineret landbrugs-, og erhvervsassurandør og har mange års erfaring i branchen. Fritiden bruger han på jagt samt træning af jagthunde, og kapflyvning med brevduer. 

Telefon:+45 40 11 67 75
Mailadresse: ole.jensen@gjensidige.dk
Centerplacering: A.C Meyers Vænge 9, 2450 København SV

Bo Vincent

Bo er eksamineret erhvervsassurandør. Han har 3 børn. I fritiden spiller han golf og badminton. 

Telefon:+45 24 69 58 11
Mailadresse: bo.vincent@gjensidige.dk
Centerplacering: Bredskifte Allé 13, 8210 Aarhus V

Allan Grundtvig

Allan er erhvervsassurandør og har arbejdet med forsikring i flere år. Han er gift og har 1 barn. Fritiden bliver brugt på golf og badminton. 

Telefon:+45 29 44 49 13
Mailadresse: allan.grundtvig@gjensidige.dk
Centerplacering: Bredskifte Allé 13, 8210 Aarhus V

Jesper Andersen

Jesper er eksamineret assurandør og har arbejdet med forsikring siden 1998. Han er gift og har 3 børn og fritiden går med familien, fodbold og løb. 

Telefon:+45 21 17 39 23
Mailadresse: jesper.andersen@gjensidige.dk
Centerplacering: Bredskifte Allé 13, 8210 Aarhus V

Morten Friis

Morten er eksamineret assurandør og har HD i Finansiel rådgivning. Han er gift og har 3 børn. I fritiden sejler og løber han. 

Telefon:+45 51 17 74 50
Mailadresse: morten.friis@gjensidige.dk
Centerplacering: Bredskifte Allé 13, 8210 Aarhus V

Rune Andersen

Rune er eksamineret erhvervsassurandør, og har arbejdet i forsikringsbranchen siden 1996.

Telefon: +45 51 39 33 03
Mailadresse: rune.andersen@gjensidige.dk
Centerplacering: Bredskifte Allé 13, 8210 Aarhus V

Gordon Vølund

Gordon er eksamineret erhvervsassurandør og har arbejdet med erhvervsforsikringer siden 1990. Gordon har en finansiel uddannelse, er merkonom i økonomistyring, intern - ekstern regnskab.

Han har bred erfaring på erhvervsområdet og deltager i flere erhvervsnetværk. Gordon er gift og har 3 piger.

E-mailadresse: gordon.volund@gjensidige.dk
Telefon: +45 41 77 52 90
Postadresse: Bredskifte Allé 13, 8210 Aarhus V

Rune Sarkel

Rune er eksamineret assurandør og har arbejdet som assurandør siden 1993.  Fritiden bruges sammen med familien, friluftsliv og sport. 

E-mailadresse: rune.sarkel@gjensidige.dk
Telefon: +45 41 77 53 23
Centerplacering: A.C Meyers Vænge 9, 2450 København SV

Jørgen Søndergaard

Jørgen er eksamineret landbrugs-, og erhvervsassurandør.

Han er samlevende og har 2 børn. Fritiden går med familien, sport og natur.

Mailadresse: jorgen.sondergaard@gjensidige.dk
Telefon:+45 40 76 69 59
Centerplacering: Bredskifte Allé 13, 8210 Aarhus V

Peter Jensen

Peter er assurandør og har arbejdet i forsikring siden 2005.

Han er gift og har 3 børn.

Mailadresse: peter.jensen@gjensidige.dk
Telefon:+45 20 14 99 86
Centerplacering: Bredskifte Allé 13, 8210 Aarhus V

Mads Kragelund

Mads er landbrugsassurandør og har arbejdet i forsikringsbranchen siden 2007.

Han har to børn.

Mailadresse:  mads.kragelund@gjensidige.dk
Telefon:+45 23 38 44 85
Centerplacering: Bredskifte Allé 13, 8210 Aarhus V

Uffe W. Christensen

Uffe er eksamineret assurandør og har en HD i organisation. Uffe har arbejdet i forsikringsbranchen i flere år.

Uffe er gift og har 2 børn.

Mailadresse: uffe.christensen@gjensidige.dk
Telefon:+45 24 69 58 06
Centerplacering: Bredskifte Allé 13, 8210 Aarhus V

Jakob Sørensen

Jakob er eksamineret assurandør og er desuden uddannet speditør. Han har været I forsikringbranchen siden 2007.

Fritiden bruger han bl.a. på at spille golf.

Mailadresse: jakob.sorensen@gjensidige.dk
Telefon:+45 41 77 51 34
Centerplacering:  Bredskifte Allé 13, 8210 Aarhus V

Kent Thyge

Kent er vognmandsassurandør.

Mailadresse:  kent.thyge@gjensidige.dk
Telefon:+45 41 77 51 70
Centerplacering: Bredskifte Allé 13, 8210 Aarhus V

Jacob Sandgaard

Jacob er eksamineret assurandør og har været i forsikringsbranchen siden 2009. Udover at være forsikringsuddannet, er Jacob også uddannet Finansøkonom og Statsautoriseret ejendomsmægler. Jacob har ansvaret for mindre og mellemstore virksomheder i området.

Mailadresse: jacob.sandgaard@gjensidige.dk
Telefon:+45 41 77 53 41
Centerplacering:  Bredskifte Allé 13, 8210 Aarhus V

Claus H. Jepsen

Claus H Jepsen er eksamineret assurandør, og har beskæftiget sig med forsikring i mange år. Claus har ansvaret for mindre og mellemstore erhvervsvirksomheder i området.

Mailadresse: claus.jepsen@gjensidige.dk
Telefon:+45 41 77 53 37
Centerplacering:  Bredskifte Allé 13, 8210 Aarhus V

Peter E. Tholstrup

Peter er transportassurandør og har arbejdet i forsikringsbranchen siden 2010. Derudover er han uddannet markedsføringsøkonom. Fritiden bliver brugt på familien, venner og cykling.

E-mailadresse: peter.tholstrup@gjensidige.dk
Telefon: +45 41 77 52 34
Centerplacering: A.C Meyers Vænge 9, 2450 København SV

Steffen Nielsen

E-mailadresse: Steffen.nielsen@gjensidige.dk  
Telefon: +45 24 94 06 95
Centerplacering: A.C. Meyers Vænge 9, 2450 København SV