Find din lokale erhvervsassurandør

Vi har et landsdækkende team af erfarne erhvervsassurandører, som er klar til at tage en dialog omkring netop din virksomheds forsikringsbehov.

William Firouzi

binary-128483-19545.png

William er eksamineret erhvervsassurandør og har været i forsikringsbranchen i flere år. William rådgiver virksomheder op til 100 ansatte. Han bruger fritiden på familien og løbeture.

Telefon: +45 41 77 52 53
E-post: william.firouzi@gjensidige.dk
Centerplacering: A.C. Meyers Vænge 9, 2450 København SV

Per Kyed

Per Kyed.png

Per er erhvervsassurandør med flere års erfaring indenfor rådgivning og behovsanalyse til mindre og støre erhverv. Per rådgiver virksomheder op til 100 ansatte. Han er bosiddende i Valby, hvor fritiden går med venner og træning.

Telefon: +45 41 77 53 65
E-post: per.kyed@gjensidige.dk
Centerplacering: A.C. Meyers Vænge 9, 2450 København SV

Kim Thomsen

Kim Thomsen.png

Kim er eksamineret assurandør og har været i forsikringsbranchen siden 2000. Kim rådgiver virksomheder op til 100 ansatte. Fritiden bruger han bl.a. på sejlads og dykning. 

Telefon:+45 20 22 93 32
Mailadresse: kim.thomsen@gjensidige.dk
Centerplacering: A.C. Meyers Vænge 9, 2450 København SV

Jim Clemmensen

Jim Clemmensen.png

Jim er eksamineret erhvervsassurandør og har arbejdet i forsikringsbranchen siden 1981. Jim beskæftiger sig med små og mellemstore virksomheder op til 100 ansatte. Fritiden bliver brugt på familie og golf.

Telefon:+45 24 87 09 49
Mailadresse: jim.clemmensen@gjensidige.dk
Centerplacering: A.C. Meyers Vænge 9, 2450 København SV

Bo Vincent

Bo Vincent.png

Bo er eksamineret erhvervsassurandør. Han har 3 børn. I fritiden spiller han golf og badminton. 

Telefon:+45 24 69 58 11
Mailadresse: bo.vincent@gjensidige.dk
Centerplacering: Bredskifte Allé 13, 8210 Aarhus V

Allan Grundtvig

Allan Grundtvig.png

Allan er erhvervsassurandør og har arbejdet med forsikring i flere år. Han er gift og har 1 barn. Fritiden bliver brugt på golf og badminton. 

Telefon:+45 29 44 49 13
Mailadresse: allan.grundtvig@gjensidige.dk
Centerplacering: Bredskifte Allé 13, 8210 Aarhus V

Jesper Andersen

Jesper Andersen.png

Jesper er eksamineret assurandør og har arbejdet med forsikring siden 1998. Han er gift og har 3 børn og fritiden går med familien, fodbold og løb. 

Telefon:+45 21 17 39 23
Mailadresse: jesper.andersen@gjensidige.dk
Centerplacering: Bredskifte Allé 13, 8210 Aarhus V

Morten Friis

Morten Friis.png

Morten er eksamineret assurandør og har HD i Finansiel rådgivning. Han er gift og har 3 børn. I fritiden sejler og løber han. 

Telefon:+45 51 17 74 50
Mailadresse: morten.friis@gjensidige.dk
Centerplacering: Bredskifte Allé 13, 8210 Aarhus V

Rune Andersen

Rune Andersen.png

Rune er eksamineret erhvervsassurandør, og har arbejdet i forsikringsbranchen siden 1996.

Telefon: +45 51 39 33 03
Mailadresse: rune.andersen@gjensidige.dk
Centerplacering: Bredskifte Allé 13, 8210 Aarhus V

Isi Nadelmann

Isi Nadelmann.png

Isi er eksamineret assurandør og har beskæftiget sig med rådgivning af mellem- og store erhvervsvirksomheder siden 2000. Isi har stor erfaring i at rådgive omkring specielle risici på større virksomheder, og generelt forsikringer til håndværksvirksomheder. Isi rådgiver virksomheder med +100 ansatte. Han er gift og har 2 børn.

Telefon:+45 41 77 53 94
Mailadresse: isi.nadelmann@gjensidige.dk
Centerplacering: A.C. Meyers Vænge 9, 2450 København SV

Jeppe Wichmann Malmmose

Jeppe Wichmann Malmmose.png

Jeppe er erhvervsassurandør og har været i forsikringsbranchen siden 2012. Jeppe beskæftiger sig med små og mellemstore virksomheder op til 100 ansatte. Bosat i indre København, hvor fritiden bliver brugt på familie, fodbold og motionstræning.

Telefon: +45 41 77 54 30 
Mailadresse: jeppe.wichmann-malmmose@gjensidige.dk
Centerplacering: A.C. Meyers Vænge 9, 2450 København SV