Vi er klar til at hjælpe

Find din kontaktperson eller download kontaktarket med endnu flere nøglepersoner.

Har du spørgsmål eller rettelser til eksisterende forsikringer, er du velkommen til at kontakte Mæglerdesk på telefon +45 88 18 69 75 eller sende os en mail

Helle Nøhr Damsgaard

Chef for Mægler & Agentur, Commercial
Mobil: 53 83 14 17 
Mail: helle.damsgaard@gjensidige.dk  

Christian Pihl Lundsteen

Christian Pihl Lundsteen.jpg

Account Executive
Arbejder primært med erhvervs- og industrikunder
Mobil: 23 60 95 30
Mail: Christian.Pihl-Lundsteen@gjensidige.dk

Claus Steinmüller

binary-9011-5848.png

Account Executive
Arbejder primært med transport- og erhvervskunder
Mobil: 22 10 33 23
Mail: claus.steinmuller@gjensidige.dk

Jacob Vejlø Halsgaard

Jacob Halsgaard Andersen

Account Executive
Arbejder primært med erhvervs- og industrikunder
Mobil: +45 41 77 51 61
Mail: jacob.halsgaard@gjensidige.dk

Josefine Revsbæk Andersen

binary-354496-29901.png

Account Executive
Arbejder primært med ejendoms, erhvervs- og industrikunder
Mobil: 28 71 17 58 
Mail: Josefine-revsbaek.andersen@gjensidige.dk

Martin Jørgensen

Martin Jørgensen

Account Executive 
Arbejder primært med offentlige kunder
Mobil: 88 18 60 33 
Mail: martin.jorgensen@gjensidige.dk

Morten Allesøe

binary-354491-29885.png

Account Executive
Arbejder primært med transport- og erhvervskunder
Mobil: 27 30 42 25
Mail: morten.allesoe@gjensidige.dk

Palle Schneider

Palle Schneider

Account Executive
Arbejder primært med forsyningsvirksomheder
Mobil: 60 43 32 91
Mail: palle.schneider@gjensidige.dk

Patrick Juhl Pausgaard

Patrick Juhl Pausgaard

Account Executive
Arbejder primært med erhvervs- og industrikunder
Mobil: 41 77 54 35 
Mail: patrick.juhl-pausgaard@gjensidige.dk

Peter Stets

Peter Stets

Account Executive 
Arbejder primært med ejendoms-, erhvervs- og industrikunder
Mobil: 40 31 88 79
Mail: peter.stets@gjensidige.dk

Britt Hansen

Britt Hansen

Account Coordinator
Direkte: 88 18 64 87
Mobil: 28 10 51 02
Mail: britt.hansen@gjensidige.dk

Christina Saxtorph

Christina Saxtorph

Senior Account Coordinator
Direkte: 88 18 60 40 
Mobil: 28 69 49 95
Mail: christina.saxtorph@gjensidige.dk

Frederik Clausen

Frederik Clausen.jpg

Account Coordinator
Direkte: +45 88 18 61 59
Mobil: +45 41 77 53 31
Mail: frederik.damgaard-clausen@gjensidige.dk

Hassan Al-Zerij

Hassan Al-Zerij.png

Account Coordinator
Direkte: 88 18 66 92
Mobil: 52 40 76 54
Mail: Hassan.Al-Zerij@gjensidige.dk

Kasper Just Petersen

Kasper Just Petersen

Account Coordinator
Direkte: 88 18 64 99 
Mobil: 28 26 29 29
Mail: kasper.just-petersen@gjensidige.dk

Katarzyna Jensen Minier

Katarzyna Jensen Minier

Account Coordinator
Direkte: 88 18 62 83
Mobil: 28 56 53 63
Mail: Katarzyna.Jensen-Minier@gjensidige.dk

Lars Kretzschmar Andersen

Lars Kretzschmar Andersen.jpg

Account Coordinator
Direkte: 88 18 64 03
Mobil: 41 77 52 72 
Mail: lars.kretzschmar-andersen@gjensidige.dk

Lars Skovrider Simonsen

Lars Skovrider Simonsen

Account Manager
Arbejder primært med offentlige kunder
Direkte: 88 18 63 10
Mobil: 27 22 81 18
Mail: Lars.Simonsen@gjensidige.dk

Lise-Lotte Larsen

Lise-Lotte Larsen

Account Coordinator
Direkte: 88 18 60 35
Mobil.: 22 10 33 25
Mail: Lise-Lotte.larsen@gjensidige.dk

Rasmus Augustinus Lauridsen

Rasmus Augustinus Lauridsen .png

Account Coordinator
Direkte: 88 18 66 93
Mobil: 21 59 59 66
Mail: Rasmus-Augustinus.Lauridsen@gjensidige.dk

Susan Andreasen

Susan Andreasen

Account Coordinator
Direkte: 88 18 66 11
Mobil: 28 30 55 69
Mail: Susan.Andreasen@gjensidige.dk