Vi er klar til at hjælpe

Find din kontaktperson eller download kontaktarket med endnu flere nøglepersoner.

Har du spørgsmål eller rettelser til eksisterende forsikringer, er du velkommen til at kontakte Mæglerdesk på telefon +45 88 18 69 75 eller sende os en mail

Kvinde i sort tøj der smiler, medarbejder

Kasper Møller Smidt

binary-457717-35615.png

Chef for Mægler & Agentur
Telefon: 24 61 61 57
Mail: kasper-moller.smidt@gjensidige.dk

Claus Steinmüller

binary-9011-5848.png

Account Executive
Arbejder primært med transport- og erhvervskunder
Telefon: 22 10 33 23
Mail: claus.steinmuller@gjensidige.dk

Josefine Revsbæk Andersen

binary-354496-29901.png

Account Manager
Arbejder primært med ejendoms, erhvervs- og industrikunder
Telefon: 28 71 17 58 
Mail: Josefine-revsbaek.andersen@gjensidige.dk

Martin Jørgensen

Martin Jørgensen

Account Executive 
Arbejder primært med offentlige kunder
Telefon: 88 18 60 33 
Mail: martin.jorgensen@gjensidige.dk

Morten Allesøe

binary-354491-29885.png

Account Executive
Arbejder primært med transport- og erhvervskunder
Telefon: 27 30 42 25
Mail: morten.allesoe@gjensidige.dk

Palle Schneider

Palle Schneider

Account Executive
Arbejder primært med forsyningsvirksomheder
Telefon: 60 43 32 91
Mail: palle.schneider@gjensidige.dk

Patrick Juhl Pausgaard

Patrick Juhl Pausgaard

Account Executive
Arbejder primært med erhvervs- og industrikunder.
Telefon: 41 77 54 35 
Mail: patrick.juhl-pausgaard@gjensidige.dk

Peter Stets

Peter Stets

Account Executive 
Arbejder primært med ejendoms-, erhvervs- og industrikunder
Telefon: 40 31 88 79
Mail: peter.stets@gjensidige.dk

Sandra Jørgensen

Sandra Jørgensen

Account Executive 
Arbejder primært med erhvervs- og industrikunder
Telefon: 41 77 53 09
Mail: sandra.jorgensen@gjensidige.dk

Christian Pihl Lundsteen

Account Executive

Mobil: 23 60 95 30
Mail: Christian.Pihl-Lundsteen@gjensidige.dk

Rikke Lundsgaard

Rikke Lundsgaard

Leder for Mæglerdesk
Telefon: 22 96 52 52
Mail: rikke.lundsgaard@gjensidige.dk

Britt Hansen

Britt Hansen

Account Coordinator
Direkte: 88 18 64 87
Mobil: 28 10 51 02
Mail: britt.hansen@gjensidige.dk

Christina Saxtorph

Christina Saxtorph

Senior Account Coordinator
Direkte: 88 18 60 40 
Mobil: 28 69 49 95
Mail: christina.saxtorph@gjensidige.dk

Jacob Halsgaard Andersen

Jacob Halsgaard Andersen

Account Coordinator 
Direkte: +45 88 18 68 58
Mobil: +45 41 77 51 61
Mail: jacob.halsgaard-andersen@gjensidige.dk

Kasper Just Petersen

Kasper Just Petersen

Account Coordinator
Direkte: 88 18 64 99 
Mobil: 28 26 29 29
Mail: kasper.just-petersen@gjensidige.dk

Katarzyna Jensen Minier

Katarzyna Jensen Minier

Account Coordinator
Direkte: 88 18 62 83
Mobil: 28 56 53 63
Mail: Katarzyna.Jensen-Minier@gjensidige.dk

Lars Skovrider Simonsen

Lars Skovrider Simonsen

Account Manager
Arbejder primært med offentlige kunder
Direkte: 88 18 63 10
Mobil: 27 22 81 18
Mail: Lars.Simonsen@gjensidige.dk

Lise-Lotte Larsen

Lise-Lotte Larsen

Account Coordinator
Direkte: 88 18 60 35
Mobil.: 22 10 33 25
Mail: Lise-Lotte.larsen@gjensidige.dk

Susan Andreasen

Susan Andreasen

Account Coordinator
Direkte: 88 18 66 11
Mobil: 28 30 55 69
Mail: Susan.Andreasen@gjensidige.dk

Theis Høy Risum

Theis Høy Risum

Account Coordinator
Direkte: 88 18 61 15 
Mobil: 23 61 10 75
Mail: Theis-Hoy.Risum@gjensidige.dk