Find landbrugsassurandør

Med vores landsdækkende team af erfarne landbrugsassurandører er du sikret en kompetent rådgiver, som har det nødvendige lokalkendskab og et godt indblik i de risici, som netop dit landbrug står overfor.

Få et uforpligtende tilbud
Kornmark med masser af korn

Rune Sarkel

binary-267397-26810.png

Rune er eksamineret assurandør og har arbejdet som assurandør siden 1993.  Fritiden bruges sammen med familien, friluftsliv og sport. 

E-mailadresse: rune.sarkel@gjensidige.dk
Telefon: +45 41 77 53 23
Centerplacering: A.C Meyers Vænge 9, 2450 København SV

Jørgen Søndergaard

binary-6185-2960.png

Jørgen er eksamineret landbrugs-, og erhvervsassurandør.

Han er samlevende og har 2 børn. Fritiden går med familien, sport og natur.

Mailadresse: jorgen.sondergaard@gjensidige.dk
Telefon:+45 40 76 69 59
Centerplacering: Bredskifte Allé 13, 8210 Aarhus V

Peter Jensen

binary-6249-3041.png

Peter er assurandør og har arbejdet i forsikring siden 2005.

Han er gift og har 3 børn.

Mailadresse: peter.jensen@gjensidige.dk
Telefon:+45 20 14 99 86
Centerplacering: Bredskifte Allé 13, 8210 Aarhus V

Mads Kragelund

binary-27571-8873.png

Mads er landbrugsassurandør og har arbejdet i forsikringsbranchen siden 2007.

Han har to børn.

Mailadresse: mads.kragelund@gjensidige.dk
Telefon:+45 23 38 44 85
Centerplacering: Bredskifte Allé 13, 8210 Aarhus V

Uffe W. Christensen

binary-6245-3038.png

Uffe er eksamineret assurandør og har en HD i organisation. Uffe har arbejdet i forsikringsbranchen i flere år.

Uffe er gift og har 2 børn.

Mailadresse: uffe.christensen@gjensidige.dk
Telefon:+45 24 69 58 06
Centerplacering: Bredskifte Allé 13, 8210 Aarhus V

Steffen Nielsen

binary-307399-27817.png

Steffen er landbrugsassurandør og har arbejdet i forsikringsbranchen siden 2011. Steffen er bosat på Vestsjælland, er gift og har 3 børn.

E-mailadresse: Steffen.nielsen@gjensidige.dk
Telefon: +45 24 94 06 95
Centerplacering: A.C. Meyers Vænge 9, 2450 København SV

Heinrich Gustafson

binary-312550-28175.png

Heinrich arbejder som landbrugsassurandør i det midt- og vestjyske. Han er gift og har 2 børn. Fritiden bruges på ski, cykling, squash og golf samt familie og venner.

E-mailadresse: heinrich.gustafson@gjensidige.dk
Telefon: +45 30 54 64 69
Centerplacering: Bredskifte Alle 13, 8210 Aarhus V

Karsten Holm Hansen

binary-437098-33752.png

Karsten er landbrugsassurandør og har været i forsikringsbranchen i mange år. Privat er han bosiddende i Kolding med sin samlever og deres børn. Fritiden går med familien, motionstræning og vinterbadning.

E-mailadresse: karsten.holm-hansen@gjensidige.dk
Telefon +45 41 77 53 93
Centerplacering: Bredskifte Alle 13, 8210 Aarhus V

Karina Hansen

Karina Hansen - Gjensidige1168.jpg

Karina er assurandør og har flere års erfaring med rådgivning til kvæg- og svineproducenter fra andre brancher, og er i gang med uddannelsen til eksamineret assurandør. Hun har en voksen søn på 22 år og bruger sin fritid på kvægavl.

Mailadresse: karina.hansen@gjensidige.dk
Telefon: +45 40 28 60 73